Tekuté lepidlo JUNIOR
Množstevné zľavy - Kopírovací papier
Pukka Pad
Bublifuky DULCOP
Kalkulačky SHARP a REBELL
PILOT FriXion Fineliner
Novinka! Štýlové stolové strúhadlá
Novinka! STABILO Gel Exxx

 

About us

Naša spoločnosť JUNIOR, pôsobiaca na trhu od roku 1996, sa zaoberá najmä veľkoobchodnou činnosťou v oblasti školských potrieb, kancelárskych potrieb a písacích potrieb. Vo svojich začiatkoch, ktoré neboli ľahké, sme sa zamerali na maloobchodné predajne a školy západného Slovenska. So snahou uspokojiť špecifické požiadavky zákazníkov sa neustále rozširovalo aj portfólio ponúkaného tovaru a služieb, ktoré v súčasnosti tvorí vyše 10 00 položiek a neustále narastá. Pôsobíme na území Slovenskej a Českej republiky.V súčasnej dobre taktiež prevádzkujeme predajňu PAPIER - HRAČKY v Malackách na Záhoráckej ulici.

Spolupracujeme s mnohými dodávateľmi zo Slovenska a Európske únie, napríklad z Českej republiky, Poľska, Maďarska, Talianska, Holandska a Švajčiarska, ako aj s dodávateľmi z krajín juhovýchodnej Ázie, konkrétne z Číny, Taiwanu a Japonska. Postupným rozširovaním sortimentu neustále vzrastá potreba po väčších skladových priestoroch, ktorých plocha v súčasnosti predstavuje 800m² v Kostolišti a externý sklad s 3000m².

Kontakt a starostlivosť o zákazníkov zabezpečuje dvadsať zamestnancov
, z tohto počtu piati obchodní zástupcovia svojimi službami pokrývajú všetky regióny Slovenska a dvaja obchodní zástupcovia sú určení pre územie Českej republiky. Zverených zákazníkov pravidelne informujú o nových alebo pripravovaných produktoch, oboznamujú ich s akciami a výpredajmi a vždy sú pripravení pomôcť nájsť optimálne riešenia ich špecifických požiadaviek.

Produkty, ktoré majú logo JUNIOR patria do nášho portfólia tovaru. Nákupom tohto tovaru pomôžete rozvíjať mladú ale veľmi kvalitnú značku školských a kancelárskych potrieb. Hlavným kritériom pri výbere nového tovaru je najmä kvalita ponúkaného sortimentu. Všetky produkty, poskytované našou spoločnosťou a hlavne produkty JUNIOR, prešli dôkladným výberom, pozostávajúcim z testovania kvality a úžitkových vlastností pri zohľadnení primeranosti ceny. Kompletnú ponuku nášho aktuálneho sortimentu má zákazník možnosť spoznať na vynovenej webovej stránke a prostredníctvom nášho e-shopu.